×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 24

Shtepi 148m2+ 500 m2 toke=90000€

90000.00
ID
401444  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 10
: 1
: 1
Sipërfaqja
148m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Lushnjë

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Vlorë
Toke dhe shtepi ne Krutje te siperme Lushnje
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 € 33000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 € 43000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 € 35000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
1+1=23000€=43m2 Pamje nga detit Okazia € 23000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Sarandë