×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 630

SHITET SHTEPIJA 2 Katshe Plus Podrum

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400341  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 4
: 3
: 3
Sipërfaqja
370m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Ferizaj

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Ferizaj
Shitet shtepija me 2 ari tok me 120 m per kat kati par eshte lokal me 90 m katror kati dyt ka sallon kuzhin dhe tredhoma gjumi podrumi eshte komplet 110 m katror kati i tret eshte komplet pllaka dhe izolim te mir me nxemje qendrore ekompletuar shtepija gjindet ne rrugen hasan prishtina afer shkolles Astrit Bytyqi nr kontaktues 045690014 dhe +38344396211
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Volga Durres 2+1 pamje nga detit Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
2+1 150m nga deti Shkembi i Kavajes € 450.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
1+1+blk Kavaja Rock € 27000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
2+1 150m nga detit Shkembi i Kavajes Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës