×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 499

Shitet 1+1 tek Mali i Robit

24500.00
ID
401381  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
58m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Durrës

Shitësi

EliteAlbaniaRealEstateagents -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2021
Shqipëri / Durrës
Shitet apartamenti në zonën e Malit të Robit. Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë gjumi të madhe ku ka edhe një ndarje për fëmijët, 1 ambient ndenje dhe gatimi bashkë, 1 tualet, koridor dhe ballkon. Apartamenti është i orientuar nga lindja dhe ndodhet në katin e 5-të të një pallati 6 katësh. Apartamenti është vetëm 3 minuta në këmbë larg detit.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe