×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 156

1+1 për shitje

22500.00
ID
401380  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
43m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Durrës

Shitësi

EliteAlbaniaRealEstateagents -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2021
Shqipëri / Durrës
Shitet apartamenti pranë hotel Adriatik në plazhin e Durrësit. Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati 5 katësh dhe është i mobiluar. Apartamenti organizohet në 1 dhomë gjumi, 1 ambient ndenje dhe gatimi bashkë, 1 tualet dhe koridor. Apartamenti është i orientuar nga jugu dhe ka pamje nga deti. Pallati nuk është i pajisur me ashensor.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udd95 Shitet ne kushte emergjente -7000€ € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Shitet Apartament 1+1 me pamje nga deti € 94000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
\ud83c\udfe2 Shitet apartament 2+1 me Garazh \ud83d\udcd0Sip 118m2 kati 4 € 69000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe2 Jepet me qira apartament 1+1 kati 2 € 165.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër