×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 60

SHITET APARTAMENT

65000.00
ID
401183  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
95m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Durrës

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës
\ud83d\udccd Shitet apartament 2+1+2 i mobiluar ne zonen e Vollges Durres.
Apartamenti eshte i organizuar ne:
2 dhoma gjumi
1 sallon bashke me kuzhinen
2 tualete

Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Durresit.

Ofron facilitetet e mundshme ,eshte me ashensor dhe i siguruar.
Apartamenti shitet me cmim OKAZION 65.000€.

Per me shume na kontaktoni.
0672077709
 @ Vollga Durres
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Studio=26500€=40m2 Lungomare € 26500.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
1+1=52000€=59.11m2 Lungomare € 52000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
1+1=65000€=65m2 Lungomare € 65000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
studio e re=46000€=46m2 Lungomare € 46000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë