×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 48

SHITET shtëpi individuale në Durrës

130000.00
ID
401111  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 1
: 2
Sipërfaqja
158m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Durrës

Shitësi

PronaOnline -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2020
Shqipëri / Tiranë
Në Durrës pranë Kolegjit Eneida rruga për ke tregu industrial SHITET shtëpi 1 katëshe me sipërfaqe ndërtimi 158 m2 dhe sipërfaqe trualli 500 m2. Shtëpia ka 3 dhoma gjumi ambjent gatim ngrënie ndënje, 1 tualet të madh me dritare, verandë, vend parkimi, oborr dhe kopësht.
Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE.
Çmimi 130.000 euro.
Për çdo informacion kontaktoni në
Cel. 0684109062
E-mail. onlineprona@gmail.com
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Apartamente 2+1 per shitje tek Prek Cali € 62604.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
???? OKAZION Shitet apartament 2+1 € 48000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
???? Shitet apartament 2+1 kati 5 me ashensor € 72000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shtwpi private per shitje ne rrugen ''Tonin Arapi'' € 180000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A