×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 380

SHITET shtëpi individuale në Durrës në Shën Vlash

78000.00
ID
401110  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 1
Sipërfaqja
109m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Durrës

Shitësi

PronaOnline -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2020
Shqipëri / Tiranë
Ne Durres ne Shen Vlash SHITET shtepi 1 kat me siperfaqe ndertimi 109 m2, siperfaqe trualli 300 m2 dhe bace 400 m2. Shtepia perbehet nga veranda, 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje, kuzhine gatimi, 1 tualet, vend parkimi, kopesht i gjelberuar dhe bace me ullinj dhe peme frutore. Zone e qete dhe ajer i paster.
Disponon CERTIFIKATE PRONESIE.
Cmimi 78.000 euro.
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0684109062
E-mail. onlineprona@gmail.com
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe