×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 74

OOOKAZION APARTAMENT AFER BREGUT DETIT

42000.00
ID
400294  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
90m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Durrës

Shitësi

U bashkua 2019
Shqipëri / Durrës
APARTAMENTI ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR PASI ESHTE DHE NJE NDERTESE E RE I PAJISUR ME DOKUMENTA. PERVEC PLANIMETRISE AKTUALE KA MUNDESI MANOVRIMI DHE PER SHTES DHOME TE TRETE, HAPESIRA ESHTE E BOLLSHME. POZICIONI QE KA ESHTE FANTASTIK PASI BREGU I DETIT NDODHET PAK HAPA LARG, STRUKTURA E KETI KOMPLEKSI AKOMA NE NDERTIM E SIPER ME PARAMETRA MODERNE DHE EUROPIANE, NUK MUNGON PARKINGU PER MAKINA DHE PERRETH KETIJ KOMPLEKSI KA PARK PUSHIMI DHE KEND LOJRASH PER FEMIJE, ZONE E QETE DHE JO PROBLEMATIKE. DETYROHEM QE TA SHES KETE APARTAMENT PER MOTIVE EMIGRIMI. NESE JENI TE INTERESUAR NXITONI SA ME SHPEJT SEPSE NE KETE ZONE KA CDO DITE RRITJE TE KERKESAVE DHE CMIMEVE. VETEM TELEFONATA SERJOZE NESE KENI VERTET INTERES +355688806111!!!!!  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~% ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~% ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~% Tagg : MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO GIULIETTA SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI TESLA PAGANI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shtepi pushimi Sarande € 1.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Viti
Dhoma plazhi Hotele € 1.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Viti
shtepi pushimi Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Viti