×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 198

Shes shtepin ne Podujeve me 5 ari truall

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400315  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 7
: 2
: 1
Sipërfaqja
220m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Besianë

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Besianë
Shitet shtepia ne Podujeve rr Ali ajeti shtepia posedon sallon kuzhine 3 dhoma fjetje 2 sallona te mdhej nenkulm 2 banjo garazhen 40 metra katrore dhe komplet infrastrukturen percjellse mirpresim bleres serioz. 250m larg rruges magjistrale, rruges per Ballofc.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet shtepia 266m2 Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
NITI-SHITET BANESA 79.15m2 K-VI QENDËR TË QYTETIT Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
sell property in artane 123 Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Artanë
Shes shtepin Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A