×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 76

OKAZION?? shitet apartamenti ne vala mar (gjiri lalzit)

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400522  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 1
Sipërfaqja
76m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2019
Shqipëri / Tiranë
Apartamenti 1+1, 76 m2 Kati Pare ,I perfunduar Apartamenti ka dhe truall 66 m2. Ndodhet ne Gjirin e Lalzit ,Hamallaj ne Kompleksin New Born-Vala Po ar. Ka nje distance nga bregu i detit afersisht 80 m, shume me prane se cdo rezidence tjeter. Kompleksi ofron nje sere sherbimesh si : Mirembajtje, Sigurim 24 ore, Supermarkete, Bar-restorante, Ambiente te gjelberta, Parkim, Kend lojrash per femije . Per cdo informacion shtese ju lutem kontaktoni ne : Mob: viber,WhatsApp. +355693374262 Faleminderit!
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shes dy shtepi me 18 ari Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Ferizaj
Shitet shtepia 220m2 me 3.5 ari toke (Perball KFC) € 155000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet shtepi + dyqan € 155000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
BANESA NE SHITJE NE PRISHTIN BREGU i DJELLIT! € 48000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A