×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 978

AGJENCION PËR PATUSHMERI AGENCY HOME VIP

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400570  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 4
: 2
: 1
Sipërfaqja
200m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Pejë

Shitësi

qqwwaa123 -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2018
Kosovë / Pejë
Agjencioni për Patundshmeri AGENCY HOME VIP —Agency Home VIP-a— Agjencion për Patundshmëri është themeluar me 27.05 2001 dhe vepron në tërë tërritorin e Kosovës, Mal te zi si dhe në tërritorin e Shqipërisë. Agency Home VIP Agjencion për Patundshmeri merret me këto veprimtari : -Shitje dhe Blerje të Pronave - Ndërmjetsim në shitblerje dhe qiradhënje për : - Shtëpi - Banesa - Lokale afariste - Troje. - Ndërmjetsim në Projektim dhe Ndërtim - Bëjmë Matjen dhe vlerësimin për : - Shtëpi - Banesa - Lokale dhe - Troje - Kryejm Shërbime Avokature . - Kryejm dhe keto Proceduara – Perkthime , Trashigimi,Testamente, bejmë gjetjen e ish Pronarve të më Parshem { Serb, Malazez ,Ashkali, Rom.} etj . - Bejm Ndrëmjetsime per Blerjen e Pronave te tyre Bejm Rregullimin e të gjithave Dukumentave Katastrale nese keni munges te tyre - Bejmë fotografimin dhe Rekllamimin e pronave qe ju posedoni dhe qe ju deshironi ti shitni në kohë rekorde nëpër mjes neve si Agjencjon . – Agency Home VIP me nje Staff te madh puntoresh me nje tradit dhe Pune shum vjeqarshe ju garanton ne Punën dhe Ndermjetsimet tona . -Agency home VIP ka në posëdim Shumë prona ne Shitje si. Banesa,Troje,Toka.Dyqane Qiradhënje Ne përgjethsi ne Rrafshin e Dukagjinit si Pejë, Gjakov, Deqan, Istog, Klinë. Etj.. - Agjenicion Jon posedon mbi 286 prona ne keto Komuna. Andaj ju qe deshironi te Bleni apo të Shitni apo të Rrekllamoni pronat e Juja per shitje në faqet tona na kontaktoni sa më par. -Andaj mos hezitoni na Kontaktoni dhe Binduni ne Punen ton dhe koreksin ton . - kontakti ne Zyret tona . Nr tel +38349 -699964 Viber ,WhatsApp Nr tel +38344-699964 Viber ,WhatsApp. Facebook Home vip-a Dhe ne Skype Agency-home-vip@hotmail.com Add Email Agency-home-vip@hotmail.com
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe