×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 508

Shtepia me Lokal ne shitje

105000.00
ID
400540  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 1
: 0
Sipërfaqja
300m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Pejë

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Pejë
Shtepia me Lokal ne shitje Shtepia ka 3 ari truall 3 dhoma gjumi nje sallon nje banjo nje kuzhin dhe dy podruma me madhesin e gjith shtepis
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

2+1=57500€=107m2 Mbas Rosman Lala € 57500.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
1+1=27000€=70m2 diskutueshem € 27000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
1+1=45000€=90m2 € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
1+1=53000€=68m2 € 53000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë