×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 549

???? Shitet apartament 2+1 kati 5 me ashensor

72000.00
ID
401357  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
103m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Shkodër

????Listim i ri!! 

 

???? Shitet apartament 2+1 kati 5 ????Sip103m2

     

      Me ashensor dhe 2 dhoma gjumi (njera dhome ka wc te vecuar ) 

      

 

????Ndodhet tek Teatri .Shkoder 

 

???? 2 dhomegjumi

???? 1 kuzhine

???? 1sallon

???? 2 wc 

 ????1 ballkon 

 

???? cmimi 72.000 € / i diskutueshem 

 

????Fiksoni takim tani! 

 

???? Kontakto Agjent Shitjesh Ormir Kacerja     

 ☎️ +355674130983 viber ose whatsapp 

 

????Extra®️

Extra Real Estate Albania

www.extra-realty.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe