×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 245

Apartamente 1+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni''

75530.00
ID
401377  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
113m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje apartamente 2+1 me:

Adresë: Rruga ''Qukej'' mbas teatrit ''Migjeni'',Shkoder

Sipërfaqe: 112.73 m²,kati I-VI

Përbëhet nga:

– sallon dhe kuzhine

– dy dhoma gjumi

– dy banjo

– ballkon

ÇMIMI: 670 €/m²

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 € 38000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Penthouse 1+1 € 74000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
2+2+2 pamje nga detit € 160000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
1+1 plazh det Durres € 41000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës