×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 278

Apartamente 1+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni''

53064.00
ID
401374  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
79m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje apartamente 1+1 me:

Adresë: Rruga ''Qukej'' mbas teatrit ''Migjeni'',Shkoder

Sipërfaqe: 79.20 m²,kati I-VI

Përbëhet nga:

– sallon dhe kuzhine

– dhome gjumi

– banjo

– ballkon

ÇMIMI: 670 €/m²

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A