×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 126

Apartamente 2+1 per shitje tek Prek Cali

74040.00
ID
401371  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
123m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Shkodër

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje apartamente 2+1 me:

Adresë:Sheshi ''Prek Cali'',Shkoder

Sipërfaqe: 123.40 m²,mundesi zgjedhje e katit

Përbëhet nga:

– sallon dhe kuzhine

– dy dhoma gjumi

– banjo

– dy ballkone

ÇMIMI: 600 €/m²

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 2+1 € 34000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 3+1 € 55000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 me pamje nga deti € 38000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A