×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 322

Apartamente 2+1 per shitje tek Prek Cali

62604.00
ID
401370  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
104m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje apartamente 2+1 me:

Adresë:Sheshi ''Prek Cali'',Shkoder

Sipërfaqe: 104.34 m²,mundesi zgjedhje e katit

Përbëhet nga:

– sallon dhe kuzhine

– dy dhoma gjumi

– dy banjo

– dy ballkone

ÇMIMI: 600 €/m²

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe