×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 62

Apartamente 2+1 per shitje tek Prek Cali

86100.00
ID
401368  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
144m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje apartamente 2+1 me:

Adresë:Sheshi ''Prek Cali'',Shkoder

Sipërfaqe: 143.5 m²,mundesi zgjedhje e katit

Përbëhet nga:

– sallon dhe kuzhine

– dy dhoma gjumi

– banjo

– dy ballkone

ÇMIMI: 600 €/m²

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

shtepi ne shengjin € 52500.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lezhë
Studio=21000€=30m2 € 21000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
2+1=55000€=95m2 lungomare vija e dyte € 55000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
Jepet apartament me qera 2+1 ne Fresk € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë