×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 248

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen ''Levizja e Postribes''

70000.00
ID
401362  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
151m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me:

Adresë:rruga''Lëvizja e Postribës'' tek Drejtoria e Policisë,Shkoder

Sipërfaqe: 151 m² dhe ndodhet në katin e tetë (VIII) .

Përbëhet nga:

– sallon

– kuzhinë

– dy dhoma gjumi

– dy banjo

– ballkon

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – ka verandë –ka kondicionerë – ashensor . Apartamenti ofrohet për shitje i pamobiluar

ÇMIMI: 70'000 €

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A