×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 529

Apartament 2+1 per shitje tek Sheshi ''Demokracia''

68900.00
ID
401358  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
107m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me:

Adrese: Sheshi "Demokracia", rruga "Qemal Dracini",Shkoder

Sipërfaqe: 106.5 m² dhe ndodhet në katin e nëntë (IX).

Përbëhet nga:

– salloni

– kuzhinë

– dy dhoma gjumi

– banjo

– dy ballkone

– ashensor në funksion 24 orë .

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë cilësore – dritare duralumini –pamje nga mbrapa. Apartamenti ofrohet në shitje i pamobiluar

ÇMIMI: 68'900 €

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
????Shitet Apartament 2+1 në Plazhin Golem € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Apartament 1+1 ne plazhin e Golemit € 80000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Penthouse 2+1 Mali I Robit € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A