×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 342

Shtwpi private per shitje ne rrugen ''Tonin Arapi''

180000.00
ID
401355  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 6
: 4
: 0
Sipërfaqja
207m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me:

Adresë: rruga “Tonin Arapi”,Shkoder

Sipërfaqe: 207 m² nga ku 114 m² janë ndërtim.

Shtëpia është dy katëshe, kati i parë është tërësisht i përfunduar ndërsa kati i dytë është 80% i përfunduar.

Kati I dhe Kati II se bashku ofrojne:

– dy sallone

– dy kuzhina

– gjashte dhoma gjumi

– kater banjo.

Cilësitë e shtëpisë:

– ka dritare duralumini të pajisura me grila

– është e shtruar në pllakë

– ka dyer druri.

ÇMIMI: 180'000 €

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe