×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 360

Vile per shitje ne Velipoje

200000.00
ID
401352  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 5
: 3
: 1
Sipërfaqja
700m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron per shitje nje vile 3 kateshe me

Adrese: Pulaj,Velipoje

Siperfaqe: 700 m², ku 132m² jane ndertim dhe 568m² oborr perreth Viles.

Cilesi e viles:

– Eshte e shtruar ne pllake

– Ofrohet per shitje e mobiluar

– Ndodhet ne nje zone mjaft te qete me dalje ne rruge kryesore

– Oborr te bollshem dhe te rrethuar

– Vend parkimi

– Perfekte si shtepi pushimi ose banimi

ÇMIMI: 200'000 €

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe