×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 140

Objekt per shitje ne Velipoje

160000.00
ID
401351  
Lloji i postimit
Të tjera/ Për shitje  
Sipërfaqja
1050m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje një objekt me:

Adresë: rrugën nr.1, Velipojë.

Sipërfaqe: 1050 m², ku 160 m² janë ndërtim dhe 890 m² oborr

Objekti është një-katëshe dhe ofron 3 hyrje.

Cilësitë e hyrjeve:

- janë shtruara me pllakë

- dritare duralumini

- dyer duralumini

- kane banjo të pajisur me hidrosanitaret e duhura

- janë të pajisura me kondicionerë.

- ofron vend parkimi

ÇMIMI: 160'000 €

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Jepet me qira ambient biznesi buze rruges € 420.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfec Shitet dyqan Sip\ud83d\udcd0 43 m2 € 86000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet ambient biznesi Bodrum \ud83d\udcd0 Sip: 97 m2 € 79000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Leshoj lokalin me qera Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A