×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 156

Shtepi private per shitje ne Velipoje

100000.00
ID
401350  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
250m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private një-katëshe me:

Adrese: Velipojë.

Sipërfaqe: 250 m², ku 100 m² janë ndërtim dhe 150 m² oborr.

Shtëpia perbehet nga:

– Salloni

– Kuzhina

– Dy dhoma gjumi

– Dy banjo

Ofrohet për shitje krejtësisht e mobiluar, përfshirë edhe një oxhak funksional që ndodhet në sallon.

ÇMIMI: 100'000 €

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Vile 2 kateshe € 137000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
\ud83c\udfe2 Shitet apartament 1+1\ud83d\udcd061m2 kati 3 me ashensor € 46000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udd95 Shitet ne kushte emergjente -7000€ € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Shitet Apartament 1+1 me pamje nga deti € 94000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A