×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 343

Apartament 2+1 per shitje ne Velipoje

120000.00
ID
401347  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
282m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me:

Adresë: Kompleksi Fishta,Velipojë.

Sipërfaqe: 282 m² dhe zë të gjithë katin e pestë të pallatit.

Përbëhet nga:

– salloni

– kuzhina

– dy dhoma gjumi

– dy banjo

Ndodhet në një kompleks të zhvilluar me pamje të mrekullueshme nga deti që mund të shijohet nga veranda prej 174 m².

Apartamenti i shitet i mobiluar.

ÇMIMI: 120'000 €

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
????Shitet Apartament 2+1 në Plazhin Golem € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Apartament 1+1 ne plazhin e Golemit € 80000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Penthouse 2+1 Mali I Robit € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A