×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 147

Toke per shitje ne Dobrac

22000.00
ID
401344  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
3300m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me:

Sipërfaqe: 3300 m²

Adrese: Pompa në Dobraç, në periferi të qytetit të Shkodrës

– Toka është e përshtatshme për ndërtimin e një vile, shtëpi

private,objekti etj

– Ndodhet ne një zonë të qetë,larg smogut dhe zhurmes

ÇMIMI: 2'700'000 leke

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83d\udc49 Pronë eskluzive Agjensise Extra € 600000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet Toke \ud83d\udcd0 Sip 2000 m2 € 60000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet Toke \ud83d\udcd0 Sip 5500 m2 € 38500.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
shitet toka ne zonen industriale durres Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës