×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 377

Toke pe rshitje ne Bahce te Cakajve

32520.00
ID
401342  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
225m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me:

Adresë: Bahce te Cakajve,Shkoder

Siperfaqe: 225m²

Cilësitë e tokës:

– ndodhet në një zonë të populluar dhe të qetë.

– është e përshtatshme për ndërtim banese ose ndërtese shërbimesh.

– e pajisur me çertifikatë të rregullt pronësie

ÇMIMI: 4'000'000 leke

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

shitet toka Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prizeren
shitet toka € 1.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Prizeren
Tokë € 39000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lushnjë
Shiten 13 ari e 14 metra rugov Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Pejë