×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 561

Apartament 1+1 per shitje tek Ura e Thive

37000.00
ID
401336  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
69m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me:

Adresë: Ura e Thive,afer shkollës "Ndoc Mazi",Shkoder

Sipërfaqe: 69 m² dhe ndodhet në katin e dytë banim.

Përbëhet nga:

- salloni

- dhomë gjumi

- banjo

- ballkon.

Cilësitë e apartamentit:

- i shtruar në pllakë

- ka dritare duralumini

- pallati ka ashensor

- ofron gjithashtu mundësi parkingu

ÇMIMI: 37'000 €

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A