×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 256

Apartament 2+1 per shitje tek Sheshi ''Demokracia''

68600.00
ID
401325  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
106m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me:

Adrese:Sheshi "Demokracia",rruga "Qemal Dracini",Shkoder

Sipërfaqe: 106 m² dhe ndodhet në katin e nëntë (IX).

Përbëhet nga:

– salloni

– kuzhinë

– dy dhoma gjumi

– banjo

– dy ballkone

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë cilësore – dritare duralumini –pamje nga mbrapa– ashensor në funksion 24 orë. Apartamenti ofrohet në shitje i pamobiluar .

ÇMIMI: 68'600 €

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A