×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 183

Dyqan per shitje tek Bexhisteni

1300.00
ID
401319  
Lloji i postimit
Të tjera/ Për shitje  
Sipërfaqja
26m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron në shitje një dyqan me

Sipërfaqe: 26 m²,ne katin e dytë

Adrese:Bexhisteni,Shkoder

Cilesite e dyqanit:

-është i rrethuar me vetratë xhami

-është i shtruar me pllakë.

-ka pamje nga rruga.

-ndodhet në një zonë me qarkullim të lartë dhe mjaft të populluar

ÇMIMI: 13'000 €

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Jepet me qira ambient biznesi buze rruges € 420.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfec Shitet dyqan Sip\ud83d\udcd0 43 m2 € 86000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet ambient biznesi Bodrum \ud83d\udcd0 Sip: 97 m2 € 79000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Leshoj lokalin me qera Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A