×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 258

Apartament 3+1 per shitje ne Perash

41000.00
ID
401313  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 1
: 0
Sipërfaqja
86m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me:

Adresë: Perash,Shkoder

Sipërfaqe: 86 m²,kati i peste

Përbëhet nga:

- salloni

- kuzhina

- tre dhoma gjumi

- banjo te kompletuar

Cilesite e apartamentit:

- Eshtë e shtruar me pllakë

- Ka dritare plastike dopio xham dhe të pajisura me grilë te jashtme

- Dyert e brendshme janë prej druri

- Dera e jashtme është hekuri dhe e blinduar.

- Dhomat janë të gjitha të pajisura me kondicionerë

ÇMIMI: 41'000 €

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A