×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 52

Vile per shitje ne Shtoj

155000.00
ID
401312  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 2
: 1
Sipërfaqja
220m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë dy-katëshe me:

Adresë: Shtoj,Shkoder

Sipërfaqe: 720 m² nga ku ndërtim janë 220 m²

Vila përbëhet nga:

–sallon dhe dhomë ndenje me oxhak

– kuzhina

– tre dhoma gjumi

– dy banjo

– dy ballkone

Cilësitë e vilës:

– ka sistem kaldaje

– të gjitha dhomat janë të pajisura me kondicionerë

– ka sistem monitorimi me kamera

– rrugica është e shtruar me asfalt

– ofron garazh

ÇMIMI:155'000 €

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Apartamente 2+1 per shitje tek Prek Cali € 62604.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
???? OKAZION Shitet apartament 2+1 € 48000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
???? Shitet apartament 2+1 kati 5 me ashensor € 72000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shtwpi private per shitje ne rrugen ''Tonin Arapi'' € 180000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A