×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 137

Truall per shitje ne Ndocej

32520.00
ID
401310  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
225m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me:

Adresë: Ndocej, 100 metra larg unazës perëndimore,Shkoder

Siperfaqe: 225m²

Cilësitë e tokës:

– ndodhet në një zonë të populluar dhe të qetë.

– është e përshtatshme për ndërtim banese ose ndërtese shërbimesh.

– e pajisur me çertifikatë të rregullt pronësie

ÇMIMI: 4'000'000 leke

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe1 Shitet Toke \ud83d\udcd0 Sip 5500 m2 € 38500.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
shitet toka ne zonen industriale durres Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
shitet toke ne Manati Lezhe 0695553333 Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lezhë
shitet toke Manati Lezhe Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lezhë