×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 106

Ambient biznesi per shitje ne Pedonale

100000.00
ID
401291  
Lloji i postimit
Të tjera/ Për shitje  
Sipërfaqja
80m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi me:

Adresë: Rruga Kolë Idromeno, mbi bankën Intesa San Paolo. Sipërfaqe: 80 m²,kati i dyte

Cilesite e ambientit:

-ka dy magazina dhe banjo

-eshtë i shtruar i gjithi me laminat dhe pllakë

-vetrate e jashtme xhami

-ambjenti është i pajisur me ndriçim dhe tavan të varur

-dyqani mund të përdoret për disa lloje aktiviteti

-ndërtesa ku ndodhet dyqani është e pozicionuar në qendër të Shkodrës

ÇMIMI: 100'000 €

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Jepet me qira ambient biznesi buze rruges € 420.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfec Shitet dyqan Sip\ud83d\udcd0 43 m2 € 86000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet ambient biznesi Bodrum \ud83d\udcd0 Sip: 97 m2 € 79000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Leshoj lokalin me qera Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A