×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 93

Shtepi private 2-kateshe per shitje ne Xhabije

145000.00
ID
401269  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 4
: 2
: 0
Sipërfaqja
100m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2 katëshe me:

Adrese: Xhabiej

Sipërfaqe: 100m²

Shtëpia perbehet nga:

– dy sallone

– dy kuzhina

– kater dhoma gjumi

– dy banjo

– ballkon

Shtepia ka papafingo dhe oborr 50m²

ÇMIMI: 145'000 €

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Apartamente 2+1 per shitje tek Prek Cali € 62604.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
???? OKAZION Shitet apartament 2+1 € 48000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
???? Shitet apartament 2+1 kati 5 me ashensor € 72000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shtwpi private per shitje ne rrugen ''Tonin Arapi'' € 180000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A