×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 141

Shtepi private 3+1 per shitje te Mehalla e Cakajve

42300.00
ID
401265  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 1
: 0
Sipërfaqja
299m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 3+1 me:

Sipërfaqe: 99 m²

Adrese: Mëhalla e Çakajve.

Përbëhet nga:

– një sallon

– tre dhoma gjumi

– një banjo.

Shtepia eshte e mobiluar dhe ka oborr te bollshem prej 200 m²

ÇMIMI: 5'200'000 leke

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Vile 3 kateshe € 280000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Vile 2 kateshe € 137000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
\ud83c\udfe2 Shitet apartament 1+1\ud83d\udcd061m2 kati 3 me ashensor € 46000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udd95 Shitet ne kushte emergjente -7000€ € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër