×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 94

Ambient biznesi per shitje te Dekori

60000.00
ID
401251  
Lloji i postimit
Të tjera/ Për shitje  
Sipërfaqja
50m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron per shitje një ambient biznesi me:

Adrese: Parrucë,rruga “Arkitekt Sinani” (te Dekori).

Sipërfaqe: 50 m²

Ambienti ka këto karakteristika:

– Ka vetratë xhami

– Grilë me telekomandim.

– Banjo të kompletuar

– Dy kondicionerë.

– Tavani është i varur dhe ka ndriçim me spote.

– Është ideal për klinikë dentare, por mund të përdoret edhe për shërbime të tjera

.

ÇMIMI: 60'000 €

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

super okazion zyre me qera € 350.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Ambjent Biznesi € 1500.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Leshoj lokalin me qera Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
shes dyqan.. Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë