×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 391

Apartament 2+1 per shitje tek Varrezat Katolike

43000.00
ID
401250  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
70m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me:

Adrese: Varrezat Katolike

Sipërfaqe: 70 m²,kati i trete

Përbëhet nga:

– salloni

– kuzhinë

– dy dhoma gjumi

– banjo.

Cilësitë e apartamentit:

– i shtruar me parket

– dritare duralumini me grila

– kapot e jashtme për izolim

– kondicioner në sallon dhe në dhomat e gjumit

– ndriçim në tavan

Apartamenti shitet i mobiluar

ÇMIMI: 43'000 €

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A