×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 281

Dyqan per shitje tek Ura Dervishbeg

127500.00
ID
401242  
Lloji i postimit
Të tjera/ Për shitje  
Sipërfaqja
85m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron per shitje një dyqan me:

Adrese: Ura Dervishbeg.

Sipërfaqe: 85 m²

Cilesite e dyqanit:

-eshte i shtruar ne pllake dhe ka banjo

-ndodhet ne katin perdhese

-ka pamje nga rruga

-pozicion te volitshem,afer bashkise dhe qendres se qytetit

ÇMIMI: 127'500 €

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj lokalin me qera € 280.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Biznesi ''Sallon Bukurie'' € 7000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A