×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 311

Shtepi private dhe truall per shitje tek Isa Boletini

56100.00
ID
401220  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
178m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje shtepi private+truall me:

Adrese: Perash tek Isa Boletini

Sipërfaqe: trualli 177.7 m², shtëpia private dy-katëshe 60.5 m².

Shtepia përbëhet nga:

salloni

dhome gjumi

banjo

Shtëpia shitet e mobiluar

ÇMIMI: 6'900'000 leke

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe