×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 357

Truall per shitje ne rrugen ''Fahri Ramadani''

75000.00
ID
401200  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
330m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron per shitje truall me vendodhje ne Rus,Rruga Fahri Ramadani

Trualli ka një sipërfaqe te pergjithshme prej 330 m², në të cilen ka nje ndertim te vjeter rreth 40m². Ndodhet ne nje zone teper te favorshme dhe ne afersi me shume sherbime.

ÇMIMI: 75'000 €

—————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

⛰Shitet Toke € 450000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
⛰️ Shitet Toke Are+Truall € 200000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
⛳Shitet toke Ullishte 5 vjecare € 35.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Toke ne Kavaje € 84000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A