×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 298

Apartament 2+1 dhe garazh per shitje tek rruga ''Gurakuqeve''

92000.00
ID
401199  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 1
Sipërfaqja
102m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Shkodër

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje nje apartament 2+1 me adrese: Rruga Gurakuqeve. Apartamenti ka një sipërfaqe te pergjithshme prej 102.4 m² dhe ndodhet në katin e trete (III) te banimit.

Përbëhet nga:

– salloni

– kuzhinë

– dy dhoma gjumi

– dy banjo

– ballkon

– garazhd me siperfaqe 14m² ne kati -1

ÇMIMI: 92'000 €

—————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A