×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 613

Toke per shitje ne Koplik

36300.00
ID
401171  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
3700m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje tokë me një sipërfaqe te pergjithshme prej 3700 m² dhe me adrese:Koplik, 500 m larg nga Bashkia.

Prona gëzon dokumentacion të rregullt pronësie.

ÇMIMI: 4’500’000 lekë

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

shitet toka Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prizeren
shitet toka € 1.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Prizeren
Tokë € 39000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lushnjë
Shiten 13 ari e 14 metra rugov Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Pejë