×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 178

Shtepi private per shitje ne Shirq

145200.00
ID
401170  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 4
: 2
: 1
Sipërfaqja
224m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Shkodër

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy-katëshe 4+1 me vendndodhje në Shirq, Dajç dhe me sipërfaqe 224 m².

Prona është e ndërtuar mbi një truall me sipërfaqe 2 dynym e 600 m².

Shtëpia ka në përbërje:

– Një sallon të mobiluar në mënyrë mjaft moderne

– Një kuzhinë të kompletuar me banak

– 4 dhoma gjumi në katin e dytë

– Dy banjo të kompletuara

– Verandë çlodhëse me sipërfaqe 50 m²

– Një garazh

Cilesite e shtepise:

– Ka një çati cilësore prej druri austriak special.

– Dritaret e dhomave janë duralumin dhe dopioxham, si dhe kanë rrjeta dhe grila të jashtme.

– Dyert e brendshme të shtëpisë janë prej druri.

– Është e shtruar krejtësisht me pllakë.

– Ka mobilje mjaft moderne.

– Shitet e gjitha e mobiluar.

ÇMIMI: 18'000'000 lekë

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Studio=26500€=40m2 Lungomare € 26500.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
1+1=52000€=59.11m2 Lungomare € 52000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
1+1=65000€=65m2 Lungomare € 65000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
studio e re=46000€=46m2 Lungomare € 46000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë