×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 86

Apartament 2+1 per shitje ne Rus

40400.00
ID
401156  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
101m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Shkodër

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje nje apartament 2+1 në Rus. Apartamenti ka një sipërfaqe 101 m² dhe ndodhet në katin e tete(VIII).

Përbëhet nga:

– salloni

– kuzhinë

– dy dhoma gjumi

– një banjo

– një ballkon

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dritare duralumini . Apartamenti ofrohet në shitje i pamobiluar

ÇMIMI: 40'400 €

—————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

10apartamente=2019 (54_62m2)=700m2 Okazia! € 37800.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
30000€=54m2 Apartamente=2019 Okazia! € 30000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
Studio=21000€=30m2 € 21000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
2+1=55000€=95m2 lungomare vija e dyte € 55000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë