×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 270

Apartament 2+1 per shitje ne Rus Axhagiq

27000.00
ID
401155  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
54m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur ne Rus Axhagiq.

Apartamenti ndodhet në katin e peste banim (V) dhe ka sipërfaqe prej 54 m².

Përbëhet nga:

– sallon

– kuzhinë

– dy dhomë gjumi

– banjo.

Apartamenti eshtë i shtruar me pllake dhe shitet i pamobiluar.

ÇMIMI: 27’000 €

——————————-

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A