×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 313

Apartament 2+1 per shitje Te Mehalla e Cakjve

59000.00
ID
401135  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
108m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Shkodër

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron per shitje një apartament 2+1ne katin e shtate (VII) me nje sipërfaqe te pergjithshme prej 108 m² dhe me vemdodhje: te Mahalla e Cakajve.

Perbehet nga:

-salloni

-kuzhina

-dy dhoma gjumi

-dy banjo

-ballkon

Cilesite e apartamentit: eshte i ri, i shtruar ne pllake, dyert e brendshme jane druri,dera e jashtme eshte e blinduar, eshte me termoizolim

ÇMIMI: 59’000 €

———————————————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765

Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
????Shitet Apartament 2+1 në Plazhin Golem € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Apartament 1+1 ne plazhin e Golemit € 80000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Penthouse 2+1 Mali I Robit € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A