×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 244

Apartament 2+1 per shitje ne Rus

44400.00
ID
401121  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
111m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje dy apartamente 2+1 në Rus. Apartamentet kanë sipërfaqe 111 m² dhe ndodhen në katin e shtatë (VII).

Përbëhet nga:

– salloni

– kuzhinë

– dy dhoma gjumi

– dy banjo

– një ballkon

– ashensor në funksion 24 orë .

Cilësitë e apartamenteve: – është i shtruar me pllakë cilësore – dritare duralumini . Apartamenti ofrohet në shitje i pamobiluar

ÇMIMI: 44'400 €

—————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A