×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 237

Apartament 3+1 per shitje te Kryqezimi i Deges

66000.00
ID
401107  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 2
: 0
Sipërfaqja
120m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 te pozicionuar tek Kryqezimi i Deges.

Apartamenti ka nje sipërfaqe te pergjithshme prej 120 m²

dhe ndodhet në katin e nente (IX) të banimit.

Përbëhet nga:

– salloni

– tre dhoma gjumi,

– dy banjo

– një ballkon.

Apartamenti shitet i pamobiluar.

ÇMIMI: 66’000 €

———————————————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A