×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 44

Apartament 2+1 per shitje ne Rus

70000.00
ID
401105  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
132m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus, përballë Markatës. Apartamenti ka sipërfaqe prej 132 m² dhe ndodhet në katin e tretë të banimit (III) .

Përbëhet nga:

– sallon

– kuzhinë

– dy dhoma gjumi

– një banjo

–një ballkon

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – e kompletuar –dritare duralumini me grila .

Apartamenti ofrohet për shitje i mobiluar, mund të shitet edhe i pamobiliuar (zbritet çmimi)

ÇMIMI: 70'000 ‎€

————————————

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765

Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Apartament 2+1 me qira tek Enoteka € 350.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Apartament 2+1 me qira tek Kinema ''Millenium € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Apartament 2+1 per shitje ne Velipoje € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Leshoj banes me qera Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A